OCULA MULTIACTIV

Žiarivý pohľad odráža vnútornú krásu a preto si Vaše oči zaslúžia pozornosť. Ocula Multiactiv je špeciálne liftingové ošetrenie očného okolia pre všetky typy pleti, obzvlášť pre zrelú pleť, vyžadujúcu regeneráciu. Vzhľadom na krehkú anatómiu očného okolia a na neustálu mimiku tváre je zvlášť potrebné venovať tejto partii včasnú, jemnú, ale pritom účinnú starostlivosť, nakoľko vrásky pod očami spôsobujú, že vyzeráme staršie a unavene.

Použité produkty obsahujú vyrovnané zloženie prírodných, s pokožkou identických a kompatibilných látok v kombinácii s efektívnymi, inovatívnymi, ale nedráždivými látkami. V prípravkoch môžeme nájsť upokojujúci extrakt z očianky lekárskej, vyhladzujúcu včeliu materskú kašičku, zvláčňujúce tekuté kryštály, hydratujúci alantoín a mnohé ďalšie účinné zložky.
Súčasťou ošetrenia je špecifická mikromasáž, ktorá uvoľňuje a zvyšuje pružnosť namáhaného očného okolia, vyhladzuje vejárovité vrásky okolo očí tzv. kohútie stopy, zabraňuje tvorbe opuchov a kruhov pod očami, zlepšuje prekrvenie pokožky, napomáha vyplaviť toxíny a podporuje obnovu buniek.
Mikromasáž očného okolia taktiež odďaľuje proces starnutia pleti v očnom okolí a pôsobí proti únave namáhaných očí.
V závere ošetrenia sa cez oči ako "druhá koža" nanesú kolagénové vankúšiky, ktoré hĺbkovo hydratujú a vypínajú očné okolie.